0
0

6 راه برای افزایش اینگیجمنت اینستاگرام

406 بازدید
افزایش درآمد با افزایش اینگیجمنت

در مقاله اینگیجمنت اینستاگرام چیست با چیستی و چگونگی کار کردن اینگیجمنت اینستگرام آشنا شدید، این مقاله مخصوص کسانی است که قصد دارند اینگیجمنت اینستاگرام خود را افزایش دهند و به یک ایفلوئنسر و یا یک بلاگر بزرگ و قدرتمند تبدیل شوند. در ادامه این مقاله با همراه باشید…

اگر نمیدانید که اینگیجمنت اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند می توانید به مقاله اینگیجمنت چیست مراجعه کنید.

6 راه برای افزایش اینگیجمنت اینستاگرام خود

راه اول : محتواهای جالب و جذاب تهیه کنید.

در پست هایی که منتشر می کنید تلاش بر این داشته باشید که در پست خود عکس و یا فیلم مطابق با محتوای خود بکار ببرید.

همینطور سعی کنید محتوای متنی یا کپشنی که تولید می کنید از زبان خودتان باشد (کپی نکنید) و همینطورمحتواهایی با جنبه های سرگرمی، آموزشی، طنز، داستان و … می تواند کاربران شما را تا حد بی شماری جذب و مشتاق به فعالیت کند.

راه دوم : پست های خود را استوری کنید

قطعا امروزه در اینستاگرام جذابیت استوری خیلی بیشتر از پست شده است و تعداد زیادی از کاربران به استوری بیشتر از پست اهمیت داده و به آن می پردازند. پس سعی کنید هر پستی را که انتشار می کنید را بلافاصله استوری کنید تا از طریق استوری خیلی ها جذب پست شما و در نهایت به فعالیت هایی مانند لایک، کامنت و حتی فالو کردن ختم شوند.

راه سوم : از هشتگ استفاده کنید

فرض کنید پستی که شما انتشار کرده اید مربوط به فوتبال است و در پست شما عکس بازیکنان معروف از جمله رونالدو، مسی، نیمار و … است، حال اگر در زیر پست خود هشتگ هایی با اسم  رونالدو، مسی و نیمار بگذارید هر کاربری که اسم این سه نفر را جستجو کند پست شما برای او به نمایش در می آید.

هشتگ باید قبل از کلمه ای که می خواهید بنویسید گذاشته شود مانند ( #رونالدو #مسی #نیمار).

از این هشتگ ها برای هر کلمه ای که مربوط به پست شما یا متنی که در کپشن نوشته اید می تواند باشد.

راه چهارم : در استوری از فالوور های خود سوال بپرسید و نظرسنجی بگذارید.

همراه محتواهای جالب و جذابی که تولید می کنید در کنار آن درباره محتواهای خود در استوری سوال بپرسید و نظرسنجی کنید که آیا این پست مفید بود؟ چقدراز پست رضایت داشتید؟ یا اینکه بپرسید دوست دارید چه پستی یا محتوایی تولید کنم و …

همواره سعی در تعامل با فالوورهای خود را داشته باشید تا آنها جذب پیج شما شده و با لایک ها، کامنت ها و فعالیت های خود شما را شگفت زده کنند.

راه پنجم : تبادل کنید

شاید با خود بپرسید که منظور از تبادل چیست و چگونه آن را انجام دهیم؟

جواب اینجاست که شما باید با چند پیج مشابه با پیج خود که محتواهای یکسانی تولید می کنند ارتباط برقرار کرده و با آنها تبادل کنید. مثلا در ازای تبلیغ پیج شما در استوری، شما هم پیج آنها را در استوری خود تبلیغ کنید.

حتی می توانید این درخواست را از فالوورهای خود داشته باشید و در استوری یا پست خود بنویسید که اگر پست یا استوری شما برایشان مفید بود آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.

راه ششم : به کامنت ها پاسخ دهید

هنگامی که فالوورهای شما به پست های شما کامنت یا نظر می دهند جواب آنها را بدهید زیرا اینکار به کامنت های پست شما افزوده و باعث جذب و فعالیت بیشتر فالوورهای شما خواهد شد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://drsoleimoney.com/?p=2807
اشتراک گذاری:
ادمین

نظرات

0 نظر در مورد 6 راه برای افزایش اینگیجمنت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

question