0
0

به سایت دکتر روح الله سلیمانی خوش آمدید

1228 بازدید
روح الله سلیمانی

 

به نام خدای عشق و فراوانی

سلام به شما مهمان نازنین سایت دکتر روح الله سلیمانی خیلی خیلی به جمع ما خوش آمدی. 

 اینجا جایی که قراره حال دلت، حال زندگیت، سلامتی، روابط، وضع مالیت، عاشقانه‌هات و آرزوهات خوب بشه ! 

از کوچکترین چیز‌هایی که ازش ناراحتی آزارت میده تا بزرگترین دغدغه‌هات خلاص بشی

چطوری؟ … با کمک کودک درونت!

چرا که ما بهت کمک می‌کنیم تا کودک درونت رو پیدا کنی، باهاش آشتی کنی، زخم هاشو درمان کنی

 و کلی دلداریش بدی تا حالش خوب خوب بشه و ایمان داریم که اگر حال کودک درون خوب بشه

حال دلت، روابطتت، سلامتیت، زندگیت و وضعیت مالیت هم خوب میشه!!!

کودک درون توانایی‌هایی داره که تو ازش غافل شدی. اگر کارها مشکلات و اهداف زندگیت را به اون بسپاری

دیگه لازم نیست کار خاصی انجام بدی

کودک درونت با قدرت‌های فوق العاده‌ای که داره همه کارها رو برات انجام میده

و مثل غول چراغ جادو تورو به تمام خواسته ها و آرزوهات میرسونه 

با من در سایت روح الله سلیمانی دات کام همراه باشید تا به شما بگم چطور این کارها رو انجام بدید

و از قدرت بسیار بی نظیر و فوق العاده کودک درونتون استفاده کنید

بسیاری از مطالب آموزشی در این خصوص رو به صورت رایگان در قسمت‌های مختلف سایت در اختیار شما قرار  داده‌ام.
از طریق منوی رادیو سلیمانی می‌تونید به فایل‌های رایگان صوتی دسترسی داشته باشید و همچنین از منوی سلیمانی‌تی‌وی به بخش ویدیو های آنلاین دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از تعداد محدودی از محصولات که به صورت رایگان برای استفاده شما عزیزان در نظر گرفته شده می‌توانید از منوی محصولات رایگان اقدام کنید. لازم به ذکر است برای استفاده رایگان از محصولات و همچنین دَه‌ها فایل صوتی و تصویری حتما باید در سایت ثبت نام کرده و عضو سایت شوید. با عضویت در سایت کیف پول شما مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان شارژ می‌گردد که با آن می‌توانید از سایت خرید کنید.

سایت دکتر سلیمانی

 

چرا الان شما اینجا هستید و به هر صورتی که بود به این سایت هدایت شدید؟

اگر از کوچکترین مسائل زندگیت، مثل اسم و فامیلت تا بزرگترین مشکلات مثل وضعیت مالی ناراحتی.!  مثلا روابط خانوادگیت خوب نیست، دوران کودکی خوبی را تجربه نکردی، الان جایگاه اجتماعی مناسبی نداری، توی رابطه با جنس مخالف مشکل داری، نتونستی اونطور که دلت میخواسته زندگی کنی، به تحصیلات ادامه بدی، شغل پردرآمدی داشته باشی، رابطه عاشقانه با همسرت داشته باشی، خونه، ماشین، تفریح، مسافرت و آزادی واقعی اون طور که دلت میخواد رو تجربه نکردی!!!   همه و همه به همراه صدها ناخواسته دیگه که نمیدونی تو زندگیت چرا  و چطور به وجود اومده نتیجه و میوه‌های خراب و بی کیفیت زندگی تو هستند که از ریشه مشکل دارند… از ریشه!  و تنها راه حلش هم اینه که از ریشه درست بشه… از ریشه و ریشه‌اش هم کودک‌درون رنجور زخم خورده و طرد شده شماست آره کاملا درست شنیدی کودک درونت

 

 

شاید تا الان فکر می‌کردی فقط شادی کردن و بازیگوشی و ناراحتی و افسردگی به کودک درون ربط داره

اما باید بدونی تمام جنبه‌های زندگیت به کودک درونت ربط داره

اگر اونطور که باید و در شأن تو و تلاش توست از زندگیت راضی نیستی و لذت نمیبری کودک درونت رنجور و طرد شده‌ست.

اگر توی زندگیت انگار توی دایره افتادی و هر کاری میکنی تا از این دایره تکراری و یکنواختی بیای بیرون و نمیتونی کودک درونت آزرده‌ست!    اگر توی هر رابطه‌ی جدید، شغل جدید،  شراکت کاری جدید، راه اندازی کسب و کار جدید، یادگیری یه چیز جدید، رژیم گرفتن، ورزش کردن و هر کار جدید دیگه‌ای، همون اتفاقات و نتایج قبلی تکرار میشه و دوباره رابطه‌ات، شراکتت، کسب و کارت و حتی رژیم گرفتنت خراب میشه …  همه و همه و صدها مشکل دیگه برمیگرده به دوران کودکی و کودک درونت!

کودک درون ما  و  والدین ما

کودک درون دارای فکر و احساس و رفتاره. اون میبینه، میشنوه و حرف میزنه.  ما معمولا در دوران کودکی توسط عزیزترین افراد زندگیمون که همه‌ی دنیای ما بوده‌اند به طور ناخواسته و نادانسته زخم خوردیم، اذیت شدیم، چرا که اونها خودشون هم کودک درون رنجور و طرد شده داشته‌اند. 

باید ریشه‌ها رو اصلاح کنیم!

در دوران کودکی فکر ما، احساس ما و رفتار ما دیده نشده، درک نشدیم به خاطر اسممون، شکلمون، حرف زدنمون، رفتارهامون و از همه مهمتر خواسته‌هامون بارها و بارها مسخره شدیم، تحقیر شدیم، تنبیه شدیم و ریشه‌های اون بذر قدرتمند درون‌مون خراب شد و چون ریشه‌ها خرابه،  میوه‌ها و نتایج زندگیمون هم رضایت بخش نیست و همیشه میوه‌های این باغ زندگی خراب خواهد بود تا زمانی که ریشه ها رو اصلاح کنیم.

 

کودک درون روح الله سلیمانی

 

 

چی شد که من به سراغ کودک درون رفتم؟

شاید شما هم مثل گذشته من بارها خواستید که میوه‌ها رو درست کنید و نتونستید من وقتی دیدم اعتماد به نفسم، برنامه‌ریزی زندگیم، روابطم، جایگاه اجتماعیم و از همه مهمتر وضعیت مالیم خوب نیست و هر کاری میکنم نتیجه نمیده رفتم سراغ کتاب‌ها و سمینارهای موفقیت، اعتماد به نفس، هوش اقتصادی، هدفگذاری اما هیچکدام هیچ نتیجه‌ی چشمگیری نداشت.
دقت کردم دیدم هزاران نفر دیگه هم  این کتاب‌ها رو خوندن، همایش‌ها رو رفتن و اصلا نتیجه نگرفتن و یا نتایج خیلی خیلی کوچیک بوده و یا فقط در یک جنبه از زندگی بوده مثل خود من که فقط در جنبه توسعه فردی موفق بودم  ولا غیر!

به خاطر رشته تحصیلی و علاقه شخصی، به تحقیق موضوعات دوران کودکی پرداختم و حدود  ۱۰ سال بر روی مقطع جنینی، نوزادی و کودکی تا ۷ سالگی با تمرکز بسیار بالا مطالعه و پژوهش کردم، در این مدت کتاب‌ها و بسته‌های آموزشی زیادی هم مربوط به این دوران تالیف کردم و متوجه شدم در این مقاطع بسیار حساس رشد، زیر بنای زندگی ما، فنداسیون، پایه و ستون یا همون خشت اول و ریشه‌ها داره شکل می‌گیره.

در اصطلاح روانشناسی طرحواره‌های زندگی یا پیش‌نویس‌های زندگی  به واسطه افکار، رفتار، گفتار و احساسات اطرافیان ما در ما شکل گرفته و بنای زندگی ما ساخته می‌شود.  قبل از هر چیز به سراغ دوران کودکی خودم که کودک درونم در حال شکل‌گیری بود رفتم. با کودک زخم خورده، رنجور و طرد شده‌ی درونم ملاقات کردم، آشتی کردم و رفته رفته ارتباط  با او بهتر شد و به سرعت نتایج و میوه‌های زندگیم شروع به تغییر کرد. هر روز زندگیم بهتر و بهتر شد و طی مدت بسیار کوتاهی موفقیت های بسیار  زیاده فردی، اجتماعی و به ویژه مالی و اقتصادی کسب کردم!!!

مثل یک کاشف بزرگ که یک عنصر جادوی کسب موفقیت و ثروت و خوشبختی کشف کرده باشد هیجان خیلی زیادی داشتم و از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجیدم دوست داشتم این کشف جدید رو با همه در میان بگذارم اول به سراغ کودکان رفتم تا مراقب کودک‌درون فرزندانمون باشیم مطالب بسیار مهم و کلیدی رو در بسته طراحی فرزند گفتم بعد به سراغ کودک درون بزرگسالان رفتم و مطالبی رو ارائه کردم تا همون اتفاقات فوق‌العاده که طی چند ماه در زندگی من افتاد را همنوعان عزیزم توی زندگیشون تجربه کنند

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://drsoleimoney.com/?p=525
اشتراک گذاری:
ادمین
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد به سایت دکتر روح الله سلیمانی خوش آمدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question